Środek na komary ASPERMET 200 EC 1L - zdjęcie główne
  • Środek na komary ASPERMET 200 EC 1L 1

Środek na komary ASPERMET 200 EC 1L

260,00 zł
Brutto
Ilość

Środek zwalczjący komary ASPERMET 200 EC 1L

Aspermet to środek owadobójczy do rozcieńczania z wodą, do stosowania za pomocą tradycyjnych opryskiwaczy i zamgławiaczy. Środek charakteryzuje się działaniem kontaktowym i żołądkowym, wnika do organizmu owadów przez powierzchnię ciała i zabija natychmiast. Kolejną zaletą środka jest mocne działanie repelentne, oprysk wypłasza owady z miejsc ich przebywania, przez co podnosi skuteczność wykonywanego zabiegu! Wypłoszone z kryjówek komary siadają na powierzchnie potraktowane Aspermet-em i szybko giną. Aspermet działa przez okres kilku tygodni, w zależności od jakości wykonanego zabiegu, temperatury, wilgotności. Preparat może być stosowany w parkach i ogrodach oraz w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, magazynowych, itp. Aspermet 200 EC stosuje się do zwalczania owadów takich jak: muchy, osy, komary, kleszcze, pająki, mrówki, prusaki, pluskwy, mole, itp.

Dawkowanie:

Zwalczanie owadów w pomieszczeniach:

    metoda oprysku: zalecane stężenie: 2% (200 ml środka w 10 l wody), przy dawce 1 litr cieczy roboczej na 20 m2 powierzchni,
    zamgławianie za pomocą wytwornic aerozolowych: w dawce 0,15 l preparatu w 1,3 l bezwonnego oleju wazelinowego na 1000 m2 dezynsekowanej powierzchni.

Zwalczanie komarów na zewnątrz budynków:

    zabieg ULV ("zimna mgła"): sporządzić 5% roztwór wodny preparatu, część użytej do sporządzenia roztworu wody zaleca się zastąpić nośnikiem stosowanym w zabiegach ULV (np. SUPEROMIX), która poprawia efekt skuteczności "zimnej mgły", 10 litrów cieczy roboczej wystarcza do opryskania powierzchni 1 ha,
    zabieg "gorąca mgła": sporządzić ciecz roboczą rozcieńczając preparat w ilości 0,5 l i 0,5-1,5 litra nośnika wodą do 5 litrów, tak przygotowana ciecz robocza wystarcza di zamgławiania 1 ha powierzchni.

Zwalczanie kleszczy na zewnątrz budynków:

metoda oprysku: sporządzić 1% roztwór preparatu w wodzie (100 ml preparatu w 10 litrach wody) i wymieszać intensywnie, stosować w dawce 1 l roztworu roboczego na 20 m2 powierzchni.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.

W przypadku produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2017 poz. 50 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), złożyć zamówienie oraz być stroną Umowy Sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi, posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych.

Klient składający zamówienie potwierdza swoją pełnoletność.

3 Przedmioty