Nawóz Biohumus max uniwersalny 5 L TARGET - zdjęcie główne
  • Nawóz Biohumus max uniwersalny 5 L TARGET 1

Nawóz Biohumus max uniwersalny 5 L TARGET

35,00 zł
Brutto
Ilość

Biohumus max uniwersalny 5 L TARGET

100% ekologiczny

Biohumus Max (Humvit-Eco) - to naturalny, organiczny środek poprawiający właściwości podłoży. Powstał na bazie biohumusu, przeznaczony do zasilania roślin ozdobnych, domowych, trawnika i warzyw. Biohumus to nawóz powstający w wyniku przetrawienia substancji organicznej przez dżdżownice kalifornijskie. Pobudza życie biologiczne gleby i podłoży. Nie istnieje niebezpieczeństwo przenawożenia. Produkt zarejestrowany w wykazie nawozów i środków poprawiających właściwości gleby zakwalifikowanych do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

ProblemRoślinaDawkowanie
Poprawa właściwości podłoża  Trawniki  Stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet 1:1 w zależności od stanu roślin.
 Poprawa właściwości podłoża  Warzywa  Stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet 1:1  zależności od stanu gleby i podłoża i potrzeb roślin
 Poprawa właściwości podłoża  Doniczkowe i balkonowe  Podlewać bez rozcieńczenia wokół roślin preparatem w ilości 80- 150 ml na roślinę, w zależności od jej wielkości, rodzaju i wieku.
Poprawa właściwości podłoża  Rośliny rabatowe Stosuje się rozcieńczenie 1:10 lub mniejsze nawet 1:1 w zależności od stanu roślin.
 Poprawa właściwości podłoża  Drzewa i krzewy  Stosuje się rozcieńczenie 1:10 lub mniejsze nawet 1:1 w zależności od stanu roślin.
TARGET
5 Przedmioty