Classic nosidło na wąż 15m - zestaw GARDENA - zdjęcie główne
  • Classic nosidło na wąż 15m - zestaw GARDENA 1
  • Classic nosidło na wąż 15m - zestaw GARDENA 2
  • Classic nosidło na wąż 15m - zestaw GARDENA 3
  • Classic nosidło na wąż 15m - zestaw GARDENA 4

Classic nosidło na wąż 15m - zestaw GARDENA

302,17 zł
Brutto
Ilość

Classic nosidło na wąż 15m - zestaw GARDENA

Długość węża: 15 m
Średnica węża: 11 mm

GARDENA Classic nosidło na wąż 15 - zestaw jest idealnie dostosowane do transportu, dzięki czemu doskonale nadaje się do wykorzystania na kempingu, w miejscach wypoczynkowych i podczas zabaw wodnych. Jest także lekkie, a tym samym łatwe do noszenia. Rękojeść korby i uchwyt do noszenia można złożyć, dlatego też nosidło na wąż nie zajmuje dużo miejsca i mieści się w samochodzie lub przyczepie. Zestaw zawiera 15 m wąż wysokiej jakości i 1,5 m wąż przyłączeniowy. Wszystkie elementy Original GARDENA System i zraszacz prosty GARDENA są zamontowane. Nosidło na wąż jest gotowe do użytku - wystarczy podłączyć je do źródła wody, rozwinąć wąż na odpowiednią długość i można rozpocząć nawadnianie. Przydatne w wielu sytuacjach.

Ten bęben na wąż przekonuje swoją niewielką wagą i kompaktową budową. Jest w związku z tym idealny na wakacje na kempingu lub podczas wypoczynku i zabaw wodnych.

Oprócz bębna w skład zestawu wchodzą: wąż, wszystkie niezbędne elementy Original GARDENA System i zraszacz prosty. Zestaw jest zawsze gotowy do użycia.

GARDENA
4078500266208
5 Przedmioty