Puszka poboru wody GARDENA - zdjęcie główne
  • Puszka poboru wody GARDENA 1
  • Puszka poboru wody GARDENA 2
  • Puszka poboru wody GARDENA 3
  • Puszka poboru wody GARDENA 4

Puszka poboru wody GARDENA

106,26 zł
Brutto
Ilość

Puszka poboru wody GARDENA

Puszka poboru wody GARDENA umożliwia pobieranie wody z ziemi jak prądu z gniazdka. Puszkę poboru wody instaluje się pod ziemią, a jej zaopatrzenie w wodę odbywa się za pośrednictwem rury montażowej. Podlewanie można rozpocząć od razu po podłączeniu węża do przyłącza wody z automatycznym zaworem ze stopem. Po odłączeniu węża przepływ wody jest automatycznie zatrzymywany. Kiedy puszka poboru wody nie jest używana, specjalna pokrywa chroni ją przed zanieczyszczeniami. Ta kulowa pokrywa po otwarciu chowa się w puszce poboru wody, dzięki czemu nie przeszkadza w koszeniu trawnika. Wyjmowany filtr zabezpiecza otwartą puszkę przed zabrudzeniem. Gwint zewnętrzny 3/4".

Puszka poboru wody jest wyposażona w automatyczny zawór ze stopem, co pozwala uniknąć uciążliwych wypraw do kranu i utraty wody po odłączeniu węża.

Wystarczy otworzyć kulową pokrywę przez naciśnięcie, podłączyć wąż i rozpocząć nawadnianie, a potem odłączyć wąż i zamknąć pokrywę - nic prostszego.

Wyjmowane sito umożliwia łatwe i dokładne oczyszczenie puszki poboru wody z zanieczyszczeń, takich jak liście czy trawa, co zapewnia jej nieprzerwane działanie.

Zainstalowana na stałe pod ziemią GARDENA puszka poboru wody umożliwia wygodne pobieranie wody w dowolnym miejscu ogrodu.

GARDENA
4078500825009
5 Przedmioty