Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 50,00 zł

NAWOZY TARGET

Firma Target powstała z prawdziwej pasji do ogrodnictwa. Produkty tej marki są stworzone dla wszystkich osób pragnących dbać o swój ogród i rośliny. Każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie wśród produktów firmy Target środki do pielęgnacji roślin idealne do jego potrzeb. Warto przyjrzeć się bliżej ich ofercie nawozów i wybrać preparat dla siebie.

NAWOZY TARGET

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Należy pamiętać, iż iglaki są wrażliwe na niedobory minerałów, dlatego należy bezwzględnie dbać o ich odpowiednią pielęgnację i nawożenie. Należy nawozić je w czasie ich najsilniejszego wzrostu. Oferowany w naszym sklepie nawóz firmy Target do iglaków pomaga uzupełnić wszelkie brakujące mikro i makroelementy, a także działa przeciw brązowieniu igieł. Warto nawozić iglaki także podczas jesieni, by były gotowe na nadchodzące oziębienie. Warto wybierać produkty wysokiej jakości i stosować je regularnie. Należy również przestrzegać instrukcji z opakowania, szczególnie częstotliwości nawożenia oraz ilości podawanego preparatu. Nie zapominajmy, iż młodych iglaków, które zostały przesadzone do naszego ogrodu mniej niż 12 miesięcy temu, nie powinno się nawozić. We wszystkich innych przypadkach zaczynamy nawożenie od okresu wiosennego. Koniecznie stosujmy nawozy przeznaczone specjalnie do pielęgnacji iglaków.

Równie istotny jest wybór odpowiedniego nawozu do trawy. Niestety samo podlewanie i regularne koszenie nie przyniesie nam oczekiwanego efektu. Regularne stosowanie produktów przeznaczonych do pielęgnacji trawników, pozwoli osiągnąć piękny i zdrowy wygląd. Nawozy mineralne są zazwyczaj dostępne w formie płynu, proszku lub specjalnego granulatu. Polecamy nawóz do trawy firmy Target, który pozwoli uzupełnić glebę w niezbędne składniki mineralne i usprawni proces krzewienia. Poprzez nawożenie odpowiednim preparatem będziemy mogli cieszyć się trawnikiem o doskonałej jakości i soczystym kolorze przez długie miesiące. Jeśli zastanawiasz się jaki nawóz będzie najlepszy do Twojego trawnika, to koniecznie skontaktuj się z nami. Pomożemy w wyborze i doradzimy, jaki produkt powinieneś zamówić, by uzyskać oczekiwany rezultat.