Filtruj według

ODSTRASZACZE NA MYSZY I SZCZURY

Elektroniczne odstraszacze na szczury i myszy to urządzenia, które za pomocą ultradźwięków pomagają skutecznie pozbyć się gryzoni. Jest to całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna metoda, która nie powoduje śmierci zwierząt. Odstraszacze na myszy i szczury umożliwiają szybkie i skuteczne pozbycie się intruzów z pomieszczenia i są całkowicie nieszkodliwe dla psów czy kotów. Elektroniczne odstraszacze występują w kilku rodzajach np. na baterie lub podłączane do kontaktu. Wybór zależy od preferencji danej osoby i rodzaju miejsca, z którego chcemy przepędzić szczury lub myszy. Odstraszacze pomogą pozbyć się gryzoni nie tylko z domu, piwnicy czy magazynu, ale także z np. samochodu. W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroką gamę skutecznych produktów, które pozwolą skutecznie pozbyć się uciążliwych gryzoni.

ODSTRASZACZE NA MYSZY I SZCZURY

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Jaki odstraszacz na gryzonie wybrać?

Wszystko zależy od rodzaju i rozmiarów pomieszczenia, z którego chcemy przepędzić szczury lub myszy. Należy mieć na uwadze, iż ultradźwięki nie są w stanie przeniknąć przez ściany. Dlatego należy zamontować odstraszacz w każdym pomieszczeniu, w którym podejrzewamy grasowanie gryzoni. Należy pamiętać, by odstraszacz był zawsze uruchomiony, co pozwoli na nieustanną ochronę przed szkodnikami. Urządzenie pobiera bardzo małą ilość prądu i zdecydowanie nie należy go nigdy wyłączać, jeśli zależy nam na skutecznym odstraszaniu szczurów i myszy. Jeśli wybierzemy bardziej zaawansowane urządzenie ze wbudowaną regulacją trybu działania, to będziemy mogli regulować poziom ultradźwięków. W pomieszczeniach, gdzie przebywają zwierzęta domowe, powinno się ustawić niższy poziom, a np. na strychu czy garażu powinno się ustawić najmocniejszy program.

Jeśli zastanawiasz się jaki odstraszacz na myszy i szczury będzie najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb, to koniecznie skontaktuj się z nami. Doradzimy jakie urządzenie wybrać i pomożemy w podjęciu skutecznego wyboru. Dzięki naszym urządzeniom skutecznie odstraszysz wszystkie uporczywe gryzonie i pozbędziesz się problemu.