TRUTKI NA MYSZY I SZCZURY

Oferowane przez nas środki chemiczne na gryzonie pozwalają szybko i bezproblemowo pozbyć się niechcianych szczurów i myszy. Wykładanie trutki jest bardzo efektywną metodą walki z uciążliwymi gryzoniami. By je skutecznie wytępić, należy wybrać odpowiedni rodzaj i ilość trutki oraz wyłożyć ją we właściwym miejscu. Trutki dostępne są w wielu postaciach np. w saszetkach z płynem ,które pomogą sprawnie pozbyć się myszy i szczurów. Warto wybrać trutkę z mumifikatorem, który wysusza otrute gryzonie, co jest wyjątkowo ważne w przypadku podejrzenia, że szczur lub mysz może paść w ciężko dostępnym miejscu.

TRUTKI NA MYSZY I SZCZURY

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Przed wyłożeniem trutki należy znaleźć miejsca, które posiadają ślady aktywności myszy i szczurów. Mogą to być widoczne oznaki takie jak odchody, sierść czy mocz, a także wyczuwalny charakterystyczny zapach. To właśnie w okolicach takich miejsc powinno wykładać się trutki. Najlepiej umieścić środek na gryzonie w pobliżu ścieżek, jakimi poruszają się gryzonie, co pozwoli na szybsze i bardziej skuteczne pozbycie się intruzów.

Trzeba pamiętać o poprawnym rozmieszczeniu preparatu w pomieszczeniach. Trutkę na myszy powinno się wykładać w odległości od 2 do 3 metrów. W przypadku szczurów należy rozmieszczać środek chemiczny w odstępach od 5 do nawet 10 metrów. Gryzonie poruszają się zazwyczaj wzdłuż ścian i trzeba pamiętać o tym podczas rozstawiania trutki. Oferowane przez nas preparaty na myszy i szczury posiadają specjalne substancje zapachowe, które wabią gryzonie i zachęcają do spożycia trutki.

Należy bezwzględnie dbać o odpowiednie zabezpieczenie oraz oznakowanie terenu, na którym chcemy wyłożyć środek na gryzonie. Trutki zawsze należy rozkładać w oznakowanych miejscach i specjalnych karmnikach deratyzacyjnych. Pomoże to zapobiec przypadkowemu zjedzeniu przez psy, koty czy inne zwierzęta.

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj trutki na szczury wybrać lub chcesz dowiedzieć się jaka trutka na myszy będzie najbardziej odpowiednia do Twoich potrzeb, to skontaktuj się z naszymi ekspertami. Wspólnie wybierzemy najlepszą trutkę na gryzonie i udzielimy porady jak pozbyć się tych uciążliwych gryzoni.