Filtruj według

Nasiona buraków

Nasiona buraków ćwikłowych rosną idealnie w odpowiednio żyznej i dość ciężkiej ziemi. Jest to warzywo stosunkowo łatwe w uprawie i odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Niemniej jednak, należy przed rozpoczęciem uprawy zadbać o odpowiednie przygotowanie gleby w miejscu, gdzie chcemy umieścić nasiona buraków. Powinno się przekopać ziemię i zagwarantować uprawie dużą ilość promieni słonecznych. Koniecznością jest regularne podlewanie i odpowiednie nawożenie. Wysiew nasion buraków odbywa się w okresie od początku kwietnia do lipca.

BURAKI

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Oferujemy szeroką gamę nasion buraków różnych gatunków. Służymy fachową poradą dla wszystkich niezdecydowanych osób i pomagamy wybrać odpowiedni gatunek do uprawy.

Sprzedawane przez nas nasiona buraka liściowego Delta BEJO wyróżniają się delikatnie owalnymi liśćmi i brakiem twardszych włókien. Ich długie liście o zdrowym, zielonym kolorze będą doskonałe do wszelkiego rodzaju sałatek czy zup. Tę odmianę możn uprawiać przez praktycznie cały sezon, a ich liście wyróżniają się zdrową barwą i odpowiednim unerwieniem. Warto zwrócić uwagę także na nasiona buraków ćwikłowych Camaro F1, które posiadają wysoki plon i doskonałą jakość korzeni. Jest to odmiana średniowczesna odpowiednia do przechowywania, przetwarzania oraz sprzedaży na świeżym rynku. Te nasiona buraków ćwikłowych to nie tylko atrakcyjna cena, ale także znakomity wygląd. Ciemna barwa korzenia o idealnym kształcie oraz wyraźnie gładka skóra to dodatkowe atuty tej odmiany. Jest to zdrowa odmiana, która daje wysokie plony. Idealnym kolorem wyróżniają się także bulwy z nasion buraków ćwikłowych Bikores BEJO polecane do produkcji buraczanych koncentratów i suszu. Warto zwrócić uwagę także na Alto F1 BEJO o charakterystycznym, długim kształcie. Ta odmiana została stworzona specjalnie do krojenia na plastry, a jej długie korzenie posiadają idealną barwę i niespotykany powszechnie kształt.

Nasiona buraków ćwikłowych, które sprzedajemy to wyselekcjonowane odmiany, które zostały docenione przez rzeszę zadowolonych klientów. Jeśli będziemy przestrzegać zasad prawidłowego wysiewu i hodowli tych roślin, to z pewnością uda nam się uzyskać z nich obfite plony! Odpowiednio przeprowadzona uprawa nasion buraków sprawia, iż każdy wysiany gatunek rośnie sprawnie i obfituje w pięknie wybarwione i jednolite bulwy oraz liście.