Filtruj według

Nasiona cukinii

Cukinia jest nie tylko wyjątkowo smaczna, ale i bogata w różnego rodzaju witaminy i minerały. To warzywo zawiera niezwykle mało kalorii, więc mogą bez ograniczeń spożywać go osoby przebywające na diecie. Uprawa tej rośliny jest prosta i niezbyt wymagająca. Nasiona cukinii powinno się wysiać w ciepłym miejscu i dość żyznej ziemi. Najważniejszy jest wybór odpowiedniego gatunku nasion, który będzie idealnie dostosowany do naszych potrzeb i oczekiwań.

W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę nasion cukinii w najdoskonalszych odmianach. Wszystkie pochodzą ze sprawdzonych i zaufanych źródeł i wyróżnia je doskonały poziom kiełkowania. Zachęcamy do zakupów nasion takich warzyw jak cukinia i zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości.

CUKINIE

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Odmiana wczesna nasion cukinii zielonej Verdi F1 wyróżnia się lśniącą skórą o ciemnozielonym odcieniu. Owoc pochodzący z tych nasion cukinii osiąga długość do 22 cm i posiada równy kształt. Polecamy ją do wysiewu w okresie jesiennym i letnim. Należy pamiętać o regularnym nawożeniu i zachowaniu optymalnej temperatury. Odmiana jest odporna na mączniaka prawdziwego, a plon z niej pochodzący jest obfity i o wczesnym charakterze.

Polecamy także nasiona cukinii Rhodos F1 o wysokim plonie przeznaczonym na rynek świeży. Odmiana wyróżnia się skórką o delikatnych cętkach i ciemnym kolorze. Jej cylindryczny kształt jest doceniany przez konsumentów, a warzywa z tej odmiany długo zachowują świeży wygląd.

Osoby szukające odmiany dającej idealny kolor po przetworzeniu powinny zdecydować się na nasiona cukinia supremo F1. Cena nasion cukinii tego rodzaju jest atrakcyjna, a sama roślina daje bardzo wysoki plon. Skórka jest gładka i nie traci połysku, a kolor jest jednolity i intensywny. Kremowy i delikatny miąższ tej odmiany jest wysoce ceniony przez konsumentów. Nasiona cukinii tego rodzaju sprawdzą się na rynku świeżym i na potrzeby przemysłu.

Warto zwrócić uwagę także na żółtą odmianę cukinii Golden Glory F1. Plony pochodzące z tej odmiany są obfite, a warzywa wyróżnia wysoka odporność na mączniaka i pięknie wybarwione owoce. Ich skórka jest trwała i wyróżnia ją wysoki połysk.