Filtruj według

Nasiona papryki

Najważniejszym etapem uprawy jest wybór właściwej odmiany papryki. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy nasiona papryki, które dobrze się wybarwiają i dają obfite plony. Klientom oferujemy jedynie sprawdzone gatunki pochodzące od doświadczonych hodowców. Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny i wysoką jakość nasion.

Oferujemy wiele odmian o różnorakim charakterze np. nasiona papryki Yecla F1, które wyróżnia wysoki plon handlowy i stabilna wielkość owoców podczas całego sezonu. Ten gatunek jest jedną z najwcześniejszych odmian na rynku o bardzo dobrej trwałości owoców. Nasiona papryki tej odmiany dają plony o równym kształcie i długiej szypułce, która usprawnia zbiór. Warto zwrócić uwagę także na paprykę Blocky Giacomo F1 o wybarwiającą się na żółto i o wyjątkowo smacznym owocu. Jest to stosunkowo nowa odmiana, która jest nieskomplikowana w uprawie i bardzo dobrze przystosowuje się do panujących warunków. Doskonale wiąże owoce i nie wymaga cięcia.

PAPRYKI

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Nasiona papryki do gruntu potrzebują ciepłej temperatury, dlatego do ich produkcji należy stosować tunele i szklarnie, by zachować odpowiedni poziom wzrostu. Stanowisko koniecznie należy osłonić od wiatru i zadbać o właściwe nasłonecznienie. Idealne podłoże powinno być żyzne i próchnicze, a podlewanie umiarkowane. Nasiona papryki bardzo źle znoszą przesuszanie korzeni, więc należy nieustannie dbać o odpowiednie nawodnienie gruntu. Na smak i soczystość papryk ma wpływ wilgotność gleby, dlatego tak ważne jest poprawne i regularne podlewanie ziemi.

Materiał siewny dostępny w naszym sklepie wyróżnia się bardzo wysoką jakością, gdyż współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami. Nasiona papryki do gruntu występują w wielu odmianach, różniących się okresem wegetacji oraz wyglądem owoców. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień w naszym sklepie. Oferujemy fachowe doradztwo naszych doświadczonych ekspertów i nasiona papryki, które przyniosą obfite zbiory.