Filtruj według

Nasiona marchewki

Nasiona marchewki powinno się wysiewać w okresie od kwietnia do czerwca. Idealna gleba do uprawy tej rośliny powinna być żyzna i odpowiednio przepuszczalna. Warto zapewnić uprawie odpowiednie nasłonecznienie i ochronę przed silnym wiatrem. Nasiona marchewki sieje się na głębokości od 2 do 3 cm i z zachowaniem około 20 cm odstępu między każdym rzędem. Jeśli zależy nam na szybszym kiełkowaniu, to możemy przykryć uprawę tunelem z folii perforowanej.

Nasiona marchewki cieszą się niesłabnącą popularnością w naszym kraju. Oferujemy szeroką gamę różnych gatunków w tym wyselekcjonowane nasiona marchewki Syngenta. Warto wybierać odmiany, które będą odpowiednie do posiadanej przez nas gleby. Służymy pomocą przy wyborze, by wspólnie z klientem zdecydować, która odmiana zagwarantuje wysokie plony i zadowolenie z uprawy!

MARCHWIE

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Nasiona marchewki Syngenta Natalja F1 to odmiana dająca plony o wzorcowej jakość korzeni i cylindrycznym kształcie. Jej okres wegetacji trwa do 135 dni, a marchew nadaje się do zbioru mechanicznego i długotrwałego składowania. Nasiona marchewki Syngenta gwarantują marchew o gładkiej i niepękającej skórce oraz mocno zielonej natce. Korzeń nie wykazuje tendencji do zielenienia główki i posiada intensywną pomarańczowo-czerwoną barwę.

W naszym sklepie posiadamy również nasiona marchewki nantejskiej, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Polecamy m.in. nasiona marchewki nantejskiej Gold Nugget F1 czyli naszą nową odmianę, która wyróżnia się wyjątkową, żółtą barwą korzeni. Posiada twarde i wyjątkowo odporne na pękanie korzenie o słodkim smaku. Warto zwrócić uwagę także na odmianę Tino F1. Nasiona marchewki nantejskiej z tego gatunku wyróżnia gładki i odpowiednio wybarwiony korzeń. Sprawdzi się podczas wszystkich terminów siewu i jest przeznaczona na rynek świeży. Natomiast nasiona marchewki Maestro F1 będą odpowiednie zarówno na potrzeby świeżego rynku, jak i przetwórstwa. Tę odmianę wyróżnia wysoka odporność na mączniaka prawdziwego, Alternarię oraz Pythium. Marchew tego gatunku wyróżnia idealnie gładki i równy korzeń o doskonałym wybarwieniu. Nasiona marchewki Maestro są polecane na soki, ze względu na wyjątkowy smak korzeni.