Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 22,00 zł

Nawozy do roślin

Nawozy do roślin to bardzo duża i zróżnicowana grupa produktowa, która obejmuje zasilacze, odżywki oraz ukorzeniacze z funkcją odżywiania. Znajdziemy tu nawozy w różnych postaciach – płynnych i granulatach – o zróżnicowanej wchłanialności oraz zastosowaniu. W zależności od wybranego produktu nawozy do roślin mogą być aplikowane w przypadku upraw doniczkowych domowych, balkonowych i ogrodowych.

ROŚLINY ZIELONE

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Nawozy do roślin zielonych

Rośliny zielone to grupa roślin o bardzo zróżnicowanych potrzebach. Każda z nich wymaga innej pielęgnacji, co przekłada się na konieczność stosowania odpowiednich środków zasilających. Jednym z doskonałych przykładów wymagającej rośliny zielonej jest drzewko bonsai, które możemy uprawiać w donicach, zarówno w warunkach domowych, jak i ogrodowych. Do optymalnego rozwoju roślina wymaga odpowiedniego nawożenia, dlatego powinna być zasilana dedykowanymi odżywkami i nawozami o optymalnej zawartości makro i mikroelementów.

Do roślin zielonych wymagających szczególnego odżywienia zalicza się także paproć. Stosując preparaty o optymalnie zbilansowanym koktajlu składników odżywczych i mikroelementów możemy wyhodować roślinę zachwycającą intensywnością i soczystością zieleni, która jednocześnie będzie zdrowa i odporna na choroby roślinne.

Obok nawozów dedykowanych w grupie nawozów do roślin zielonych znajdziemy także rozwiązania uniwersalne przeznaczone do stosowania w przypadku wszystkich rodzajów ozdobnych roślin zielonych. Decydując się na korzystanie z nawozów uniwersalnych warto pamiętać o tym, że w przypadku roślin szczególnie wymagających mogą się one okazać nieefektywne, a zapewnienie odpowiedniego zasilenia rośliny będzie wymagało modyfikacji dawki nawozu.

Sprawdź nawozy do roślin dostępne w sklepie AGROCHEMIK

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo bogaty wybór zróżnicowanych preparatów do zasilania roślin zielonych uprawianych zarówno w donicach, jak i w warunkach upraw ogrodowych. W ofercie posiadamy wyłącznie produkty renomowanych producentów o potwierdzonej skuteczności działania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą nawozów do roślin.