Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Nawozy do roślin kwitnących

Nawozy do roślin kwitnących mają za zadanie takie odżywienie rośliny, które pobudzi kwiaty do zawiązania jeszcze większej liczby pąków, a w konsekwencji do bardziej obfitego i długotrwałego kwitnienia. Odpowiednie odżywienie roślin kwitnących pozwala nie tylko cieszyć się kwiatami dłużej, ale dodatkowo wpływa na ich jakość. Prawidłowo zasilane kwiaty są bardziej okazałe, soczyście wybarwione, trwałe i mniej podatne na szkodliwe oddziaływanie warunków atmosferycznych.

ROŚLINY KWITNĄCE

Jest 67 produktów.

Pokazano 1-12 z 67 pozycji

Aktywne filtry

Jak dobierać nawozy do roślin kwitnących?

Nawozy do roślin kwitnących oferują zbilansowaną porcję makro i mikroelementów niezbędnych do zdrowego wzrostu i kwitnienia rośliny. Kiedy tylko mamy możliwość skorzystać z rozwiązań dedykowanych, takich jak nawozy do pelargonii, storczyków czy surfinii i petunii, wybierzmy właśnie je. Wówczas będziemy mieć pewność, iż mieszkanka podawanych roślinie makro i mikroelementów jest najbardziej optymalna. Produkty uniwersalne mogą się bowiem okazać niewystarczające w przypadku bardzo wymagających roślin.

Poznaj naszą ofertę nawozów do roślin kwitnących

Sklep AGROCHEMIK od lat specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla ogrodników, amatorów i profesjonalistów. W swojej ofercie posiadamy szerokie spektrum nawozów przeznaczonych do zasilania roślin kwitnących - do produktów dedykowanych konkretnym roślinom, po rozwiązania uniwersalne przeznaczone do wszystkich rodzajów roślin kwitnących. Nasze nawozy doskonale sprawdzają się do zasilania upraw doniczkowych, balkonowych oraz roślin ogrodowych.