Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 49,00 zł

Nawozy ogrodnicze

Nawozy ogrodnicze to szeroka gama produktów przeznaczonych do odżywiania różnorodnych nasadzeń w ogrodach. Można tu znaleźć m.in. uniwersalne i dedykowane nawozy do kwiatów ogrodowych, a także nawozy do warzyw, a nawet specjalistyczne preparaty do wrzosów. Ta grupa produktowa zawiera również wapno do bielenia drzew i krzewów oraz ukorzeniacze do sadzonek, w tym produkty przeznaczone do ukorzeniania sadzonek zdrewniałych.

ROŚLINY OGRODOWE

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Najpopularniejszym produktem wśród nawozów ogrodniczych jest nawóz mineralny do kwiatów ogrodowych. Jest to rozwiązanie przeznaczone do odżywiania kwiatów jednorocznych oraz nasadzeń wieloletnich. Jego regularne stosowanie poleca się w szczególności w przypadku uprawy dalii, cynii, piwonii, róż, kann, goździków oraz różnorodnych kwiatów cebulowych.

Na co zwrócić uwagę wybierając nawozy ogrodnicze?

Odpowiedni dobór nawozów względem odżywianych nasadzeń to pierwsza rzecz, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę zaopatrując się w środki do nawożenia roślin ogrodowych. Kolejnym ważnym aspektem jest dobór preparatów, które powinny bazować na naturalnych składnikach.

Nawozy ogrodnicze w naszej ofercie

Nawozy ogrodnicze zajmują szczególne miejsce w ofercie sklepu AGROCHEMIK. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo preparaty przeznaczone do różnych zastosowań – od preparatów stricte nawożących i odżywiających, po ukorzeniacze do sadzonek oraz preparaty ochronne. Regularne stosowanie nawozów ogrodniczych zapewnia optymalne odżywienie nasadzeń, co przekłada się na ich wzrost i kwitnienie, jak również zwiększa ich trwałość i podnosi odporność na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.