NASIONA

Rośliny nasienne rozmnażają się za pomocą nasion. W warunkach uprawy kontrolowanej wzrost wybranych roślin zapewnia wysiew nasion z opakowania. Nasiona z opakowania to najczęściej mieszanki wzbogacone odpowiednimi preparatami zasilającymi, które stymulują rozwój rośliny w pierwszych dniach. Ze względu na różnorodność preparatów stosowanych przy produkcji nasion siewnych najlepiej wybierać nasiona pochodzące od sprawdzonych producentów stosujących wyłącznie zasilacze organiczne i ekologiczne.

NASIONA

Jest 395 produktów.

Pokazano 1-12 z 395 pozycji

Aktywne filtry

Nasiona warzyw

Większość warzyw, które kupujemy do swoich ogrodów w postaci gotowych sadzonek to warzywa nasienne. Oznacza to, że sami możemy przygotować sadzonki poprzez ich wysiew oraz zapewnienie im odpowiednich warunków do wzrostu. W asortymencie sklepu AGROCHEMIK znajdziecie Państwo bogaty wybór nasion warzyw. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą nasion kapusty i pomidorów. Oferowane nasiona posiadamy w różnych odmianach, które doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach uprawy ogrodowej, jak i warunkach upraw na świeży rynek.

Nasiona traw

Współcześnie coraz chętniej sięgamy po gotowe rozwiązania, takie jak trawnik z rolki. Tymczasem gęsty, odporny na zadeptywanie oraz uszkodzenia mechaniczne trawnik możemy stworzyć sami. Wystarczy wybrać odpowiednią mieszankę traw. Naszym Klientom oferujemy mieszanki traw o różnych parametrach wysiewu i użytkowania. W asortymencie posiadamy trawy przeznaczone do wysiewu w warunkach ograniczonego dostępu do światła słonecznego (trawa parkowa) oraz mieszanki doskonale sprawdzające się w warunkach intensywnego użytkowania (trawa Wembley). Klientom poszukującym trwałych i estetycznych rozwiązań polecamy natomiast trawę golfową.

Sprawdź naszą ofertę na nasiona

Nasiona to nasza specjalność. Od lat z uwagą śledzimy zmieniający się rynek i wybieramy rozwiązania, które najlepiej odpowiadają na zróżnicowane potrzeby Naszych Klientów. Zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że oferowane przez nas nasiona są ekologiczne i zawsze świeże.